Stichting Gullie © 2026 alle rechten voorbehouden. Voor de wettelijke privacy statement, klik hier Algemene voorwaarden, klik hier
Voor reserveringen bel naar: 06-
Of bel naar de Salon van Weleer: 030-
Minimale leeftijd: 16 jaar
Oudegracht 290 OND (werfkelder) 3511 NX Utrecht
Openingstijden: vrijdag t/m zondag van 11.00 uur tot 19.00 uur. En op verzoek!
Oudegracht 290, werfkelder, 3511 NX Utrecht -


ACTEURS FILMEN ZICHZELF
Korte Thuisfilms:
We maakten vijf korte thuisfilms: 'ESCGAYPEROOM', 'GEVONDEN', 'PROEF DATE', 'MISLUKT' en 'BLOOT GEVEN'. De acteurs filmen zichzelf, waarna de opnames worden samengevoegd tot één film.
'Coronaproof' activiteiten:
Zodra we weer open konden, hebben we nieuwe coronaproof-
Werken met groepen:
Een onlinecursus over hoe groepen functioneren. Daarnaast is er een website ontwikkeld met diverse podcasts en presentaties over het werken met groepen.
Online-
Er zijn vele onlineactiviteiten ontwikkeld. Naast tientallen korte video's, kon je online bingo spelen of kruiswoordpuzzels met Louis en Sophie. Of met Helga en Serge een online Vossenjacht spelen of meedoen aan 'Herken de Biografie', de 'Koningsdagquiz', de Paasuitzendingen.
De Kerstspecials:
Vier avonden met verschillende uitzendingen om te verbinden en een gevoel van saamhorigheid te creëren. Met bijdragen van culturele instanties, artiesten, mensen op straat, de burgemeester van Utrecht, zangers, schrijvers en dichters.
Historische thrillers:
Gert van Veen schreef en publiceerde dit jaar maar liefst vier historische thrillers: 'Neutrale Stilte' deel 1 en deel 2, 'Het Lege Graf' en '1925' over de avonturen van Belle de Fleurdelis. Voor deze boeken zijn speciale websites gemaakt met achtergronden, speciale leesmuziek en downloads.
Toneelstukken:
Gert van Veen schreef en publiceerde een half dozijn nieuwe theaterstukken, die allemaal coronaproof zijn. Verder zijn er nog vele teksten en korte verhalen, en de verzamelbundel 'Toneelstukken in het Kwadraat', verschenen.
Tijdcapsule 2020: Een online tijdcapsule met bijdragen in de vorm van muziek, gedichten, film, kunst, gesproken woord en fotografie. Met als doel om ervaringen te delen, van elkaar te leren, om dit bijzondere jaar te verwerken en ook deze ervaringen voor toekomstige generaties te bewaren.
Ondanks de fikse tegenslagen is 2020 een uitermate creatief en productief jaar voor ons geweest. Dit jaar hebben meer dan 300.000 kijkers onze onlineactiviteiten bekeken.
Ach, ach wat een ellende
Ondanks de uiterst moeilijke omstandigheden en de negatieve gevolgen van de lockdowns, hebben we de uitdaging aangenomen om nieuwe creatieve wegen te verkennen.